Ulaz u zgradu

Dio foruma namijenjen stanarima ove lamele
Ivana

Re: Ulaz u zgradu

PostPostao/la Ivana » sri sij 04, 2017 8:10 am

matan špalatrin je napisao/la:Jesam, 6-ica...je, manji je pas sigurno, mislim da znam i koji je kat u pitanju.Da, bude još gore, po toj vertikali još jedni susjedi imaju dva psa.

divno...samo neka budu mirni i sve bu ok

matan špalatrin
 pohvaljen: 1 put

PostPostao/la matan špalatrin » uto sij 10, 2017 9:01 am

Dobro je netko napisao u liftu, ostavivši poruku...na što nama izgleda ulaz, to je strašno.Isto tako ne razumijem da se čisti samo jednom tjedno tako veliki ulaz, pogotovo zimi.

matan špalatrin

PostPostao/la matan špalatrin » čet sij 19, 2017 7:43 am

U lameli c je baš veselo. Jedni drugima zauzimaju parkirna mjesta i spremišta pa naokolo ostavljaju poruke, super. Netko parkira gdje nije njegovo i zauzme spremište koje nije njegovo i onda ostavi poruku da je tu parkirao, jer je netko stao na njegovo. Pa što mene to briga, riješi to s njim, a ne parkiraj gdje nije tvoje. Isto i sa spremištem. Bože sačuvaj.

Sused23

PostPostao/la Sused23 » sri svi 24, 2017 4:01 pm

Dragi susjedi. Ako ste kojim slucajem primjetili KRETENA koji mi je razvalio kaslić , slobodno mi javite.(treci sa desne strane) Hvala vam :cursing:

matan špalatrin

PostPostao/la matan špalatrin » uto lis 03, 2017 12:24 pm

Da ne otvaram novu temu....

Naime, netko je u garaži, kod lamele C podignuo na nekoliko auta brisače.

Nije ništa strašno, ali volio bi da osoba koja je to napravila napiše razlog.

Netko je iznad mene,sad ne znam 6,7. ili 8.kat imao tulum s petka na subotu pa pretpostavljam da je to nekome smetalo.

Ovim putem odgovoram da to nismo mi, a niti susjeda s kata ispod, tako da ste trebali podići brisače na autima s desne strane od mog.

Pozzzzz

Brunek
Ima zahvala: 4 puta

PostPostao/la Brunek » uto lis 03, 2017 3:01 pm

Zašto su podizali brisače?? Stvarno debilana...
Meni su u subotu došli frendovi pa mi je netko murju zvao. Smatram da ako je netko glasan da ti smeta, a znaš tko je, onda pokucaš na vrata i zamoliš da se stišaju a ne da dižeš brisače i zoveš murju... A i krajnjoj liniji i malo razumijevanja treba imat za susjede, pa nije da su u zgradama(barem u našoj) tulumari svaki dan... :toljaga:

matan špalatrin

PostPostao/la matan špalatrin » pon pro 18, 2017 10:07 am

Ne znam kako izgledaju zidovi na ostalim katovima, ali na 5. je to očaj. Da ljudi mogu biti tako neodgovorni, to je nevjerovatno. Kao da svinje prolaze pa se trljaju od zid. Toliko prljavo kao da je zgrada stara deset godina. Tu se više nema što reći. Pun kat pasa, a ne vidim da se baš čisti za njima. Pa dajte ljudi, ako već imate životinju u stanu, ponesite neku krpu pa im šape počistite ispred zgrade, zar je to toliko teško??
I dalje laveži na sve strane, očito se životinje ostavljaju same..

Brunek
Ima zahvala: 4 puta

PostPostao/la Brunek » sub pro 23, 2017 1:43 pm

3. kat je ok... Malo jesu zidovi dobili po nosu valjda od silnih selidba ali nista strasno. Pasa nema pa nema ni laveza ni neke velke prljavstine.
Al naisao sam ja na stepenicama i na praznu flasu pive, i na opuske cigara, razno smece itd... Nista cudno, u svakoj zgradi ima stoke, pogotovo u ovakvim jeftinijim...

matan špalatrin

PostPostao/la matan špalatrin » pon vel 05, 2018 9:42 am

Lajanje, zavijanje i ostali zvukovi pasa u c lameli, po vertikali stana 6, više nema nikakvog smisla. To je prešlo već sve granici, tako da ću zvati policiju pa neka traže. To nije 5-15 min, to traje satima. I to već po 50-i put. Zna se tko ima pse u stanovima X.6.. i to sa sigurnosti mogu reći na 6,7. i 8.katu. Nemam ništa protiv životinja, imajte ih i 50 u stanu, ali naučiti poštivati sustanare, niste sami u zgradi.

Natrag na “Lamela C - K.Metikoša 7”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.