senzor na južnom dijelu hodnika

Dio foruma namijenjen stanarima ove lamele
mbjelac

senzor na južnom dijelu hodnika

PostPostao/la mbjelac » čet srp 06, 2017 10:43 am

Ovo me smeta već skoro godinu dana, pa da nešto i kažem... :)

Na južnom dijelu hodnika (dakle, kad se od liftova uđe u hodnik sa stanovima, lijevo pa do kraja) nema senzora za svjetlo. Nije potreban kad dolazim u stan, ali kad izlazim iz stana je mrkli mrak sve dok ne dođem skroz do vrata prema liftovima. Onda me primjeti senzor koji je kod tih vrata pa se upali svjetlo. Besmisleno - jer me tamo primjeti i senzor kod liftova pa se upali i to svjetlo.

Pisao sam mail kamgradu, i vele da je tako po projektnoj dokumentiaciji i da to oni ne mogu mijenjati. Predlažu jedno od:
- napravim si to sam
- napravimo to u dogovoru sa predatavnikom stanara

Naginjem ovom drugom... Kako su drugi riješili taj problem? Pretražio sam forum i oglasnu ploču i nisam našao ništa o ovome... Nikome ne smeta?

Poz,

M

dferencek
 pohvaljen: 1 put

Re: senzor na južnom dijelu hodnika

PostPostao/la dferencek » sub srp 15, 2017 1:34 am

Mislim da se jos netko zalio, ili ovdje na forumu ili na Facebook grupi, ali se ne sjecam je li isto bilo za lamelu E. Uglavnom, da, ti senzori nisu dobro izvedeni i posebno je nezgodno po noci jer po danu jos ima koliko toliko svjetla. Ja sam spomenuo u dva navrata Kamgradu kod prijave sitnih reklamacija u stanu, ali su to uredno izignorirali.

Sve u svemu, ne znam je li ovo problem samo u lameli E ili u svim lamelama, ali slazem se da bi bilo bolje probati rijesiti preko predstavnika.

Natrag na “Lamela E - K.Metikoša 11”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.